Misja

CMm od początku swej działalności  dostarcza na rynek meblarski fronty i materiały meblowe. Dostosowując  stale asortyment produktów do aktualnych trendów, próbujemy zaspokoić nawet  najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów.

 

Nowoczesny park maszynowy oraz stali, solidni dostawcy materiałów, pozwalają nam nie tylko na utrzymanie wysokiej jakości produktów ale również na poszukiwania nowych, ciekawych wzorów.

 

Rozpoznawalność marki na polskim rynku zawdzięczamy nie tylko samym produktom, priorytetem w naszej działalności jest otwartość na klienta i jego potrzeby.  Wychodząc im naprzeciw stworzyliśmy materiały i narzędzia ułatwiające codzienną pracę z klientem.

 

CMm to dla Ciebie:

 

LUDZIE przede wszystkim. Zespół doświadczonych specjalistów, którzy od lat wykonując swoje zadania, są po prostu co raz lepsi. Możemy być do Twojej dyspozycji.

 

WZORNICTWO - trudna sprawa. Nie zaspokoimy wszystkich gustów, ale może Twój ? Wydając swoje pieniądze spróbuj poradzić się projektanta, architekta . Naśladowanie sąsiada, to nie zawsze dobry wybór.

 

JAKOŚĆ produktów i praca nad jej poziomem, to nasze zadanie na każdy dzień. Staramy się dostarczyć Ci produkt  wysokiej  jakości.

 

Wartość nadrzędna, na której oparta jest nasza działalność to zaufanie – ciężko pracujemy na to aby nasi kontrahenci czuli się z nami pewnie w każdej sytuacji.

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. zamknij